• 7.3787 TL
 • 8.9571 TL
 • 10.1380 TL
KOCAELİ 12°

Hürriyet’e tepki yağıyor; İzmit sizin gibi bir yöneticiyi bugüne kadar hiç görmedi

İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yayınladığı açıklamaya siyasilerden ilk tepki AK Parti İzmit belediye meclis üyesi Fikret Hocaoğlu’ndan geldi. Hocaoğlu “İzmit sizin gibi bir yöneticiyi bugüne kadar hiç görmedi. Öyle umut ediyorum ki, bir daha da görmeyecektir” dedi

İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet dün akşam saatlerinde EN Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Engin Şahin ile ilgili ağır hakaretlerde bulunmuş açıklama metnin içerisinde de gazetecilere aba altından sopa göstermişti. Yazısında Nefret dili kullanan Hürriyet’e gazeteci ve vatandaşlarında bulunduğu bir çok kesimden tepki yağmıştı.

SİYASİLERDEN İLK TEPKİ HOCAOĞLU’NDAN GELDİ

Hürriyet’in yayınladığı açıklamaya siyasilerden ilk tepki AK Parti İzmit belediye meclis üyesi Fikret Hocaoğlu’ndan geldi. Hocaoğlu açıklamasında “İzmit sizin gibi bir yöneticiyi bugüne kadar hiç görmedi. Öyle umut ediyorum ki, bir daha da görmeyecektir” dedi.

İŞTE HOCAOĞLU’NUN O AÇIKLAMASI:

PAŞALI OLARAK BU AÇIKLAMAYI YAPMAYI GÖREV BİLİYORUM

Tesadüfe bakın ki, Genel Başkanlarının 24 Kasım’da AK Parti’ye destek veren öğretmeni, öğretmen saymıyorum diye bu kutsal mesleği icra eden değerli eğitimcilerimizi en özel günlerinde nefret diliyle ayrıştırmaya çalıştığı bir günde, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de ilimizde yıllardır gazetecilik yapan, gazete yöneten, haber sitesi sahibi Engin Şahin’i “meslek etiği ve insanlık değeri taşımıyor” diye adlandırdı.

Şaşırdık mı, elbette hayır!

Çünkü onların bakış açısına göre;

-Gazeteci kendisini desteklemiyorsa yandaş

-Sanatçı kendisini desteklemiyorsa yalaka

-Öğretmen kendisini desteklemiyorsa iradesini pazarlayan oluyor!

Bugüne kadar basını bizzat kendi haber merkezi ile yanıltan, basına ve kamuoyuna AK Partili Meclis Üyelerini hedef gösteren Fatma Hanım, şimdi kalkmış En Kocaeli Haber Sitesi yanlı ve birilerinin sesi diyor.

AK Partili meclis üyeleri olarak bugüne kadar sizin servis ettiğiniz haberlerle yanılgıya düşen basın mensuplarımıza daha tek bir kelime etmedik, her zaman saygı duyduk, anlayışla yaklaşıp doğruyu anlattık.

Siz yaptığı haberde varsa yanlışı yine kendisi düzelten bir gazeteciye bile tahammül edemiyorsunuz.

Yetki sizde, bir dediğiniz iki edilmiyor ama yine de daha fazlasını istiyorsunuz.

İzmit için değil kendiniz için istiyorsunuz.

İzmit sizin gibi bir yöneticiyi bugüne kadar hiç görmedi. Öyle umut ediyorum ki, bir daha da görmeyecektir.

Gerçekten YAZIK OLDU İZMİT'e !...

YORUMLAR

 • Toplam 2 yorum

akp nin yüzünden

Yazan: Ülkücü

akp liler den başkasına kıymet vermediğiniz için, akp li olmayan stk ları yok saydığınız için CHP kazandı, onun için en başarılı ilçenizi yani izmiti kaybettiniz, siz akp den başkasını akp+aydın ünlü olarak düşündüğünüz sürece yine kaybedeceksiniz, izmite yeni ilçeler eklenecek yazık olabilir "OLSUN" kazanmak istiyorsanız, CHP yi eleştirdiğiniz kadar kendinize çeki düzen verin öz eleştiri yapın, kibrinizi törpüleyin

1 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Fahrettin Guler

Insan için kullanılan bir deyim vardır.. "7 sinde ne ise 70 şinde de odur"CHP de öyledir..Kim kurmuş kim büyütmüş önemli değildir.Onemli olam misyonu ve vizyonudur..CHP TC devletini diz üstünde süründürmek ve zamanı gelince misyon sahiplerine teslim etmek için kurulmuş bir partidir.. Bu durumu tesbiti günümüzde gelişen CHP ile ABD nin yeni başkanı joe Beyden ile ilişkilerine bakılınca görünen köy kadar açık ve net olarak görülmektedir..

0 Beğendim
1 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

 • Darıca Belediye başkanı Muzaffer Bıyık
 • Gebze Belediye başkanı Zinnur Büyükgöz
 • Çayırova Belediye başkanı Bünyamin Çiftçi
 • Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir
 • Körfez Belediye başkanı Şener Söğüt
 • Derince Belediye başkanı Zeki Aygün
 • İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
 • Kandıra Belediye başkanı Adnan Turan
 • Başiskele Belediye başkanı Yasin Özlü
 • Kartepe Belediye başkanı Mustafa Kocaman
 • Gölcük Belediye başkanı Ali Yıldırım Sezer
 • Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım