HÜRRİYET’İN MAHALLESİ PAŞA’DA GÖNÜL, ŞOV YAPTI!
Siyaset
25 Şubat 2019 Pazartesi 20:47

HÜRRİYET’İN MAHALLESİ PAŞA’DA GÖNÜL, ŞOV YAPTI!

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde paşalılarla buluştu. Gerçekleşen programda, davullar ve zurnalar ile karşılanan Gönül’e ilgi yoğun oldu.

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, SKM Programları kapsamında paşalılar ile buluştu. Mehmet Ali Paşa mahallesinde bulunan paşa düğün salonunda gerçekleştirilen program da Gönül için büyük coşku yaşandı.Gerçekleştirilen programa, AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz,AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı,Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve çok sayıda Mehmet Ali Paşa'lı vatandaşımız katılım sağladı.

SALONA ASANSÖR İLE İNDİLER.

Mehmet Ali Paşa Düğün Salonunda gerçekleştirilen program için salona asansör ile gelen AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e İzmit İlçe Başkanı Ali Güney eşlik etti.Paşalıların yoğun katılım gösterdiği programda gönül, davul ve zurnalar ile karşılandı.

HÜRRİYET’İN MAHALLESİNDE BÜYÜK DESTEK

CHP’nin İzmit belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in Mahallesi olarak bilinen Mehmet Ali Paşa'da Sibel Gönül’ü büyük bir coşkuyla karşılayan paşalılar, Salonu tıka basa doldurdular.Salonu dolduran gençler sürekli sloganlar atarak, konuşmaları kestiler.Coşkunun yüksek olduğu programda, Paşalıların ilgisi Gönül'ü memnun etti.

ENVER GÜLER ATKI TAKTI

Paşalıların yoğun katılım gösterdiği, Mehmet Ali Paşa Düğün salonunda gerçekleştirilen programa, Kocaelispor taraftar grubu Hodri Meydan'ın başkanı Enver Güler'de katıldı.Hodi Meydan gurubunun başkanı Enver Güler Gönül'e Kocoelispor atkısı taktı.

EROL ÇALIŞKAN'A BÜYÜK DESTEK

31 Mart yerel seimleri için AK Parti'den İzmit Belediye Meclis üyesi listesine giren Mehmet Ali Paşa mahallesi'nin sevilen ismi Erol Çalışkan, paşalılar tarafından büyük destek gördü.Konuşmasnı yapmak için kürsüye çıkan Gönül, yaptığı konuşmasının ardından, Çalışkan'ı sahneye çağırarak elini havaya kaldırdı.Erol Çalışkan'ın sahneye çıkmasıyla salon adeta şölen lananına döndü.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:38
22:31

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1955
Disney parklarının ilki kapılarını Kaliforniya'da açtı: Disneyland.