Hürriyet’in Özel Kalem Müdüründen zehir zemberek sözler
26 Haziran 2024 14:11

Hürriyet’in Özel Kalem Müdüründen zehir zemberek sözler

İlk olarak AK Parti’li bir milletvekilinin sekreterliğini yürüten, sonrasında ise eski CHP milletvekilleri Hikmet Erenkaya ve Mehmet Hilal Kaplan’a sekreterlik yapan Duygu Çetiner’in son durağı Fatma Kaplan Hürriyet olmuştu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yakınlığıyla bilinen, milletvekili olduğu dönemde sekreterliğini yürüten Duygu Çetiner, geçtiğimiz dönem İzmit Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak görev yapmıştı.

 

‘BU AYIP SİZE BİR ÖMÜR BOYU YETER’

Emekli olarak Bodrum’a yerleşen Duygu Çetiner’in sosyal medya paylaşımı olay oldu. Emekli olmadan önceki son bir yılda Hürriyet ile arasında iplerin koptuğu konuşulan Çetiner bu iddiaları destekler nitelikte ifadeler kullandığı paylaşımında şunları söyledi; “Veeee….. 37 yıllık memuriyetime emeklilikle bir virgül koydum. Yine, yeniden bana iyi gelen dostlarımla birlikte Bodrum’da yeni hayatıma başlıyorum. Özellikle mutsuz olduğum yerden ayrılmanın sonsuz mutluluğunu yaşıyorum. Katkısı olanlara teşekkür ederken, vefasızlığı meslek edinmişlere de hakkımı helal etmiyorum. Bu ayıp da size ömür boyu yeter. Rabbim bir daha karşılaştırmasın yeter. İyi geceler…..”

HÜRRİYET'İN KÜSTÜRDÜĞÜ İSİMLERDEN BİRİSİYDİ

Yine Milletvekilliği süresince İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in şoförü ve eşi Murat Hürriyet’in akrabası olan Hüseyin Ergül 2023 yılında belediyeden Hürriyet’le araları bozularak ayrılmıştı.

Güncelleme: 26 Haziran 2024 14:23
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X