İhanet çemberinde sen var mısın açıkla!
17 Mayıs 2024 16:50

Dokuzlar’dan Ercan’a: İhanet çemberinde sen var mısın açıkla!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan ile AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar arasında İzmit Belediyesi tartışması yaşanıyor. Dokuzlar, Ercan’a “İhanet çemberinde sen var mısın açıkla” dedi.

CHP ile AK Parti arasında İzmit Belediyesi tartışması yaşanıyor. Umre dönüşü İzmit Belediyesi ve Fatma Kaplan Hürriyet ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’a CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan karşılık vermişti. Dokuzlar’dan Ercan’a yanıt gecikmedi. Dokuzlar, “İhanet çemberinden sen var mısın açıkla” dedi.

Bağımsız Kocaeli’nin ortaya çıkardığı ve kent siyasetinin gündemine oturan ihanet videosu konuşulmaya devam ediyor. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in CHP Kocaeli İl Başkanlığı önündeki ihanet sözlerini AK Partili Dokuzlar, CHP’li Ercan’a sordu.

DOKUZLAR’DAN YANIT GELDİ

Yerel seçimlerin ardından umreye giden ve Türkiye’ye dönüş yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e yüklenmişti. Dokuzlar’ın “İzmit’i batırmaya devam ediyorsunuz” sözleri sonrasında Ercan da açıklama yaparak, “Borç görmek istiyorsan belediyelerine bak!” dedi. Dokuzlar’dan Ercan’a Bağımsız Kocaeli’nin ortaya çıkardığı video üzerinden yanıt geldi.

“İHANET ÇEMBERİNDE VAR MISIN?”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar; “Sevgili Gökhan’cım, sen bana tavsiye vereceğine ve cevap yetiştirme telaşı içine gireceğine belediye başkanınızın yolun ortasında bağıra bağıra söz ettiği ihanet çemberi içinde sen var mısın, yok musun, bunu açıkla. Bu ihanet çemberi nedir, kimlerdir, belediye başkanınız kimden hesap soracaktır bunu aydınlat. Sonuç da kendisiyle ilgili merak edilen bütün sorulara senin cevap verdiğini görüyoruz. Kamuoyunu bu konuda bilgilendirmek de artık senin görevindir, bekliyoruz” dedi.

Güncelleme: 17 Mayıs 2024 17:09
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X