REKLAMI KAPAT
  • 7.8233 TL
  • 9.3296 TL
  • 10.4466 TL
KOCAELİ

İşte #3Bin39’un sırrı

AK Parti Kocaeli Teşkilatının pazar günü gerçekleşecek 7.Olağan İl Kongresine yönelik dikkat çektiği 3 bin 39 sayısının sırrı ortaya çıktı.

8 KASIM PAZAR GÜNÜ KOCAELİ’DE

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli sevgisi biliniyor. İktidara gelişinin 18.yılını kutlayan AK Parti’nin temelleri 2001 yılında ilimizde atılmıştı. AK Parti kurulduğu günden bu yana onlarca kez ilimize gelen Erdoğan, her seferinde büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. Pandemi nedeniyle bu ziyarette benzer tabloların yaşanması zor görülse de, 8 Kasım Pazar günü Kocaeli Uluslarası Fuar Merkezi’nde (İnterteks) gerçekleşecek buluşmanın ayrı bir özelliği olacak.

3BİN39 GÜN SONRA

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in yeniden aday olduğu kongreye bu özellik farklı bir önem kazandırıyor. Erdoğan, Kocaeli’de en son il kongresine 14 Temmuz 2012’de gelmişti. İsmetpaşa Stadı’nda Mahmut Civelek’in aday olduğu kongre çok konuşulmuştu. Erdoğan, tam 3 bin 39 gün sonra Ellibeş için bir il kongresine katılacak. Pandemi nedeniyle kısıtlı imkanlarla gerçekleşecek bu kongre bu özelliğiyle şimdiden parti tarihine geçti. Kongreyle ilgili hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI