REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 22°

Kadınlardan önce Tanta bindi

İzmit Belediyesi’nde AK Partili Meclis Üyelerinin teklifi ile araçların hepsinin satın alınması yerine iş makinelerinin satın alınıp, sürekli ulaşımda kullanılan günlük araçların kiralanması sağlanmış ve belediye bu yönüyle büyük kar elde etmişti.

KADINLAR KULLANACAK DEMİŞTİ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, meclisin verdiği bu yetkiyle aldığı temizlik araçlarından bazılarını kadınların kullanacağını açıklamıştı. Belediyedeki yakın çalışma ekibini oluştururken de kadınlara öncelik veren Hürriyet, ilk aşamada İzmit Yürüyüş Yolu’nda çalışacak süpürge araçlarını kadınların kullanacağını açıklamıştı. Ancak bu araçlara ilk binen ve tanıtımını yapan Başkan Yardımcılarından Hakan Tanta oldu. Tanta, bugün süpürge aracıyla yürüyüş yolunda kadın sürücülerden önce süpürge aracıyla temizlik yaptı.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET