Kandıra’nın köyleri Cumhur İttifakı’nın yanında
Siyaset
19 Şubat 2019 Salı 15:43

Kandıra’nın köyleri Cumhur İttifakı’nın yanında

Her akşam Kandıra’nın köylerini ziyaret eden Cumhur İttifakı temsilcilerine Beylerbeyi ve Safalı köylerinde de yoğun ilgi gösterildi

SKM çalışmalarının dolu dolu yaşandığı ve her akşam köy programlarının gerçekleştiği Kandıra’da bu kez Beylerbeyi ve Safalı köyleri ziyaret edildi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’ın öncülüğünde gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP İlçe Başkanı Ahmet Uğur, Cumhur İttifakı'nın temsilcileri, meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları ve ilçe yöneticileri ilk olarak Beylerbeyi Köyü’ne konuk oldu.

 

BEYLERBEYİ VE SAFALI KÖYLERİNE ZİYARET

Burada muhtar Musa Yener ve bölge sakinleri ile iki ayrı noktada toplantı yapan Yılmaz ve Turan, yerel ve ulusal gündem üzerine değerlendirmede bulundu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Beylerbeyi ziyaretinin ardından ise Safalı’ya konuk oldu. Safalı Köyü Muhtarı Tevfik Birgin ve köy sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantılara katılanlar burada görüş ve önerilerini paylaştı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.