Karakadılar, Çokan'a cevap verdi! “HANİ NEREDE TERÖRİST”
Siyaset
17 Mart 2019 Pazar 13:35

Karakadılar, Çokan'a cevap verdi! “HANİ NEREDE TERÖRİST”

CHP Kartepe Ataevler Seçim İrtibat Bürosu yoğun bir çoşkuyla açılırken Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar bugün AK Parti SKM Başkanı Halit Çokan’ın listelerinde HDP’li var açıklamalarına cevap verdi. Karakadılar yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günA Haber’de başka işleri kalmamış gibi içlerinde terörist var diye açıklama yapıyorlar. Bu yaptıkları bizden ne kadar korktuklarını gösteriyor” dedi.
31 Mart seçimlerine kısa bir süre kala CHP Belediye Başkan adayları yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu doğrultuda Kartepe İlçe Örgütü Ataevler Seçim İrtibat Bürosunu coşkulu bir şekilde açtı. Seçim İrtibat Bürosu açılışına CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, milletvekili Haydar Akar, CHP Kartepe İlçe Başkanı Şeref Kırmızı, CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar ve çok sayıda partili katıldı.

 

HAZIR MISINIZ?

 
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Geçtiğimiz günlerde yıllar önce söylediğim bir sözü sizinle paylaşmıştım. Keşke “Cumhur” gibi bir belediye başkanım olsa demiştim ve bu bize nasip oldu. Cumhur gibi sizlern derdini bilen onun için direnen arkadaşınıza oy vermenizi istiyorum. Kartepe’de Cumhur’a destek vermeye hazır mısınız? Desteklerinizden ötürü hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
 

HANİ NEREDE TERÖRİSTLER?

 
Daha sonra konuşan Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar, “Öncelikle Kartepe’yi Kartepeliler yönetecek. Çünkü buranın derdini bilen burayı yönetmeli. Biz Kartepe sevdalısı olarak yola çıktık. Biz AKP’nin adayıyla yarışmıyoruz. Biz Cumhurbaşkanıyla yarışıyoruz. Bizlere çamur atıyorlar listelerinde HDP’li var diye. Hani biz buradayız nerede bunlar? Geçtiğimiz gün A Haber’de başka işleri kalmamış gibi içlerinde terörist var diye açıklama yapıyorlar. Bu yaptıkları bizden ne kadar korktuklarını gösteriyor. 31 Mart gecesi hepinizi kutlamaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1910
Halley kuyruklu yıldızı Dünya'ya yaklaştı.