REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

KARTEPE’DE SON DEĞİŞİKLİKLER!

Kartepe Belediyesi’nde 31 Mart yerel seçimleri sonrasında bayrağı devralan Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yeni dönemde birlikte çalışacağı mesai arkadaşları ile ilgili ilk değişikliklerini yaptı.

Bu hafta içerisinde ataması yapılması planlanan görev değişiklikleri;

Özel Kalem Müdürlüğü Nurhayat Bozdemir,Siyasi Belediye Başkan Yardımcısı Kartepe Belediye Meclis Üyesi Orhan Akyüz,Memur Belediye Başkan Yardımcısı İSU Gölcük Şube Müdürü Mehmet Yaman olarak belirlenirken, mevcut Belediye Başkan Yardımcıları Bali Holat, Mehmet Filiz ve Murat Balaban görevlerine devam edecek.

 

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET