Kocaman, “Gençlerimiz siyaset sahnesinde olmalı”
Siyaset
19 Şubat 2019 Salı 17:34

Kocaman, “Gençlerimiz siyaset sahnesinde olmalı”

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, “2023 Türkiye’sini gençlerimizle kuruyoruz. Gençlerimizin siyaset sahnesinde olması çok önemlidir” dedi.

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın, ilçe yöneticileriyle birlikte Arslanbey Mahallesi’nde Kartepe Gençlik Lokali Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Programa ayrıca Çepni Mahallesi Muhtarı Hüseyin Türker, Şevkatiye Mahallesi Muhtarı Musa Mut, Arslanbey Mahallesi Muhtarı Sedat Topal da katıldı.

 

BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ

Programda konuşan Kartepe Belediye Başkan Adayı Kocaman, “Kartepemize bu zamana kadar hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. AK Parti içerisinde siyasete başladığımdan bu yana en son ilçe başkanlığı görevinde bulundum. Son 10 yıl içerisinde Kartepemizle her zaman bir arada olduk. Şimdi belediye başkanı olarak hizmet etmek üzere yola çıktık. Allah nasip ederse sizlerle birlikte hizmet edeceğiz” dedi. 

 

TÜRKİYE SİZLERE EMANETTİR

“İdeallerimiz olmasaydı bugünlere gelemezdik” diyen Kocaman “Gençlik döneminde yapılan hiçbir şey boşa gitmez. Olumlu ya da olumsuz. Bunun meyvelerini mutlaka ileride toplarsınız. 2023 Türkiye’sini sizler için ve sizlerle birlikte inşa ediyoruz. Biz istikballe ilgili hedeflerimizi sürekli büyütüyoruz. 2002 Türkiye’si ile bugünkü Türkiye arasında sadece ekonomik büyüklük açısından üç kat fark var. Gençlerimizin siyaset sahnesinde olması bizler için çok önemlidir” açıklamasında bulundu.

 

ULAŞIM AĞINI GENİŞLETECEĞİZ

“Kartepe’miz çok geniş bir alana sahiptir” diye Kocaman, “Kartepemizin merkezine uzak yerlerimiz vardır. Kartepe merkezini oluşturmaya çalışıyoruz. Halen daha Kartepeliyiz bilincini oluşturamadık. Kartepe Belediye başkanı seçilmem durumunda tasarruf noktasında ciddi çalışmalarım vardır. Eksiklerimizi düzelteceğiz” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1925
ABD'li siyahi lider Malcolm X doğdu.