Kocaman, “Gönül gönüle vererek çalışacağız”
Siyaset
18 Şubat 2019 Pazartesi 21:32

Kocaman, “Gönül gönüle vererek çalışacağız”

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, “Daha yaşanabilir ve daha ferah bir Kartepe için hemşerilerimizle el ele, gönül gönüle çalışacağız” dedi.

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, ilçe yöneticileriyle birlikte Ketenciler Mahallesi’nde hemşerileriyle bir araya geldi. Kartepe Belediye Başkan adayı Kocaman, “Bizler milletimizin emrindeyiz. Eğer sen samimi olursan, Kartepe’de sana karşı samimi olur. Rabbim nasip ederse belediye başkanı olmamız durumunda hep birlikte Kartepemize hizmet edeceğiz. Bölgemizin eksiklerini hep birlikte gidereceğiz” dedi.

 

ÇEVREYE DUYARLI KARTEPE

“Çevreye saygılı şehirler ile canlı veya cansız tüm varlıklarla birlikte uyum içinde yaşayacağı bir Kartepe hayalimiz vardır” diyen Kocaman, “Turizm kenti olan Kartepemizde yeşil alanları güzelleştirirken, kitlesel tüketimden kaynaklanan atıkların çevreyi kirletmesine engel olacağız. Sıfır Atık Projesi Kartepemizde en iyi şekilde uygulanacaktır. İnsan-şehir-tabiat dengesini en ideal şekilde gözeterek, şehirlerimizi yeşil ve sürdürülebilir büyüme ilkesiyle inşa ve ihya edeceğiz" dedi.   

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.