Kocaman, “STK’larımız ile ortak projeler üreteceğiz”
Siyaset
17 Mart 2019 Pazar 13:09

Kocaman, “STK’larımız ile ortak projeler üreteceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, Kartepe Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği’ni ziyaret etti.

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak, belediye meclis üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Kartepe Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneğini ziyaret etti.

 

ORTAK PROJELER

Ziyarette konuşan Belediye Başkan adayı Kocaman, “STK’ların destekleri bizler için çok önemlidir. Kartepemizde vatandaşlarımızın eksiklerini ve isteklerini STK’lar sayesinde yerine getireceğiz. İlçe olmak yolunda ilerlemek durumundayız. Kartepemize tanıtmaya yönelik projelerin üretilmesi bizlere güç vermektedir” dedi.

 

KİMSE GERİ DÖNMEYECEK

Kapımıza gelen kimse geri dönmemiştir diyen Kocaman “Kartepemizde bütün hemşehrilerimize kapımız açık olacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın. 31 Mart seçimleri ülkemiz için bir beka seçimlerine dönmüştür. Ülkemiz üzerinde oyun oynamak isteyen üst akıllar birçok yola başvurmaktadır. 31 Mart seçimlerini de bir milad olarak görmektedirler. Buna izin vermemeliyiz” açıklamasında bulundu.   

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 1925
ABD'li siyahi lider Malcolm X doğdu.