Kocaman, “Yeni hizmetleri hayata geçireceğiz”
Siyaset
11 Şubat 2019 Pazartesi 12:56

Kocaman, “Yeni hizmetleri hayata geçireceğiz”

AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, Ataşehir Mahallesi’nde apartman sakinleri ile bir araya geldi. Kocaman, “Kartepe’de yapılan güzel hizmetlere yenilerini ekleyeceğiz” dedi

AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman, beraberinde İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Niyazi Aydın ve ilçe yöneticileriyle birlikte Ataşehir Mahallesi’nde Semra Kılıç’ın daveti üzerine apartman sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 11 maddelik seçim beyannamesinin açıklandığını belirten Kocaman, bu doğrultuda Kartepe için projeleri hazırladıklarını belirtti.

 

GÜZEL YATIRIMLAR OLDU

Mustafa Kocaman, “Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan tarafından 11 maddelik seçim manifestosu kamuoyuna açıklandı. Yapılan açıklamada önümüzde ki dönemde belediyeciliğin nasıl yapılacağı anlatıldı. AK Parti belediyeciliği göreve gelmesinden bu yana hizmet verilen her yerde çok güzel yatırımlar oldu. Şimdi gönül belediyeciliği şiarıyla memleket işi gönül işi sloganıyla çıktığımız yolda yeni hizmetleri hayata geçirmeye talibiz” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:24
05:36
13:18
17:16
20:38
22:31

TARİHTE BUGÜN

17 Temmuz 1975
Amerikan uzay aracı Apollo ve Rus uzay aracı Soyuz uzayda birleştiler.