REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

MEHMET YAMAN BAŞKAN YARDIMCISI OLDU!

Kartepe Belediyesi’nde 31 Mart yerel seçimleri sonrasında bayrağı devr alan Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yeni dönemde birlikte çalışacağı mesai arkadaşları ile ilgili ilk değişikliklerini yaptı.

Bu hafta içerisinde ataması yapılması planlanan görev değişiklikleri arasında bir isim dikkatleri üzerine çekti. Bu isim, AK Parti teşkilatlarının yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim Memur Belediye Başkan Yardımcısı İSU Gölcük Şube Müdürü Mehmet Yaman olarak belirlendi. AK Parti teşkilatlarında uzun yıllar görevlerde bulunan teşkilatçı bir isim.En son  Destek Hizmetleri Daire Başkanlığında görev yapan Mehmet Yaman, 2016 yılında Gölcük İSU Şube Müdürü olarak atanmıştı. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın memur Belediye Başkan Yardımcı olarak uygun gördüğü tecrübeli isim Yaman, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi de başardı.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET