Minik Baran’dan Gönül’e şarkılı karşılama
Siyaset
03 Şubat 2019 Pazar 13:43

Minik Baran’dan Gönül’e şarkılı karşılama

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Akmeşe’de seçim çalışmaları kapsamında yaptığı Pazar ziyaretinde renkli görüntüler vardı. 4 yaşındaki minik Baran, Gönül’e şarkılı karşılama yaptı

Akmeşe Cuma pazarında esnaf ziyareti sırasında karşılaşılan 4 yaşındaki minik Baran Yılmaz, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün hayranı çıktı. ‘Başkanım’ nidalarını bir an olsun ağzından düşürmeyen Baran, şarkı söyleyip, dans etti. Minik Baran’ın performansına eşlik eden başkan adayı Gönül, “Maşallah sana, nazar değmesin” dedi. Son olarak Baran, Gönül’e ve çevredeki vatandaşa dualar ettirdi.

 

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Minik gönül yoldaşı Baran ve ailesi ile bir süre sohbet eden AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Allah Baran’ı ailesine bağışlasın. Maşallah çok güzel bir çocuk. Fakat ona nazar değmesinden çok korkuyorum. Akmeşe’de Baran gibi birçok çocuğumuz ve gencimiz var. Onların geleceklerinin güzel olması için hep birlikte çok çalışacağız. Gençlerimizin isteklerini dikkate alarak projelerimizi hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:31
05:40
13:18
17:15
20:34
22:25

TARİHTE BUGÜN

22 Temmuz 1992
Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar, Medellin yakınlarındaki lüks hapishaneden kaçtı.