NİHAT ERGÜN SAHALARDA
Siyaset
14 Mart 2019 Perşembe 18:58

NİHAT ERGÜN SAHALARDA

AK Parti teşkilatlarının kurucu İl Başkanı eski Bakan Nihat Ergün, Sibel Gönül’le birlikte sahalara indi.

 

AK Parti teşkilatları bütün aktörleriyle İzmit için vitesi yükselterek çalışmalarına hız verdi. AK Parti Kocaeli teşkilatlarının kurucu İl Başkanı olan eski Bakan Nihat Ergün, yakın arkadaşı ve ilişkilerinin iyi olduğu AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’le birlikte çalışmalara dahil olarak sahalara indi.SKM programları kapsamında Gültepe Gençlik Merkezinde STK temsilcileri  ile düzenlen toplantıya katılan Nihat Ergün, yoğun ilgi gördü.

ERGÜN MOREL OLDU

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül'ü siyaset dahil eden isim olan Nihat Ergün, AK Parti teşkilatlarını kuararken Sibel Gönül'e görev vererek beraber yıllarca çalışarak önemli görevlerde bulundular.Yol arkadaşını Yalnız bırakmamak için sahalara çıkan Ergün, teşkilatlara büyük morel oldu.

DİĞER HABERLER

Güney’den Hürriyet’e cevap: Açıklamamız Başkan hanımın kimyasını bozmuş

AK Parti İzmit ilçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Encümen Toplantısında yaptığı açıklamaya cevap verdi. Güney yaptığı açıklamada “Yaptığımız basın açıklaması Başkan Hanım'ın kimyasını bozmuş olacak ki beyanatımızın satırlarında kaybolmuş, meseleyi alakasız kendince hüner sergilediğini zannettiği bir mecraya çekmeye çalışmıştır” dedi

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1937
ABD'li sanayici John D. Rockefeller öldü.