OSMAN AKKUŞ; “Romanlar nerede değer gördüyse orada oldu”
Siyaset
03 Şubat 2019 Pazar 08:55

OSMAN AKKUŞ; “Romanlar nerede değer gördüyse orada oldu”

Sosyal medya üzerinden romanlara hakaret içeren paylaşıma tepkiler dinmiyor. AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Osman Akkuş yapmış olduğu açıklamada;” Biz Romanlar her zaman devletinin yanında dim dik duran, onuru ve şerefi için yaşayan, kimsenin dolgu malzemesi olmayacak kadarda duruşlu insanlarız ”dedi

CHP İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Hanımefendi ile CHP’ye gönül vermiş roman vatandaşlarımız, temsilen 1 meclis üyeliği makamı taleplerine, CHP’li Hürriyet'ten. “Ben kimseyle pazarlık yapmam” cevabı aldılar. Yaşanan bu gerginliğin ardından basına yansıyan olay sonrası, bazı CHP’liler Hürriyet’i haklı görerek, biz roman vatandaşları aşağılayıcı, hakaret eden paylaşımlar yaparak canımızı sıkmıştır. Öncelikle sosyal medya üzerinden Hürriyet’i savunmak için AK Parti’ye Gönül vermiş Roman Vatandaşlarımızın kişiliğini zedeleyici açıklamalar yapan, çıkan haberlerin altına çirkin yorumlarıyla ağızlarındaki salyaları akıtan kişiler şunu çok iyi bilmeli!

“Biz Romanlar her zaman devletinin yanında dim dik duran, onuru ve şerefi için yaşayan, kimsenin dolgu malzemesi olmayacak kadarda duruşlu insanlarız. Cumhurbaşkanımızı, inşallah 31Marta’da yalnız bırakmayacağız. Bizi 2002 yılından önce hatırlayan ne bir siyasi parti ne de bir lider vardı. Roman vatandaşlarını seçimden seçime kullanan, seçim sonrası yüzlerine bile bakmayan zihniyetten kurtardı. AK Parti İlk seçimden buyana bizlere Belediye meclisinde temsiliyet hakkı verdi. Fikirlerimize değer vererek, bizleri sosyal hayata kazandırdı. Roman vatandaşlarımız gördüğü değerin farkında olduklarından dolayı her seçim AK Kadroları tam manasıyla desteklemiş ve desteklemeye de devam edecektir.

2.Sınıf Muamele Görmekten Kurtulduk

Tüm romanlar Türkiye genelinde 2.sınıf insan muamelesi görülmekten kurtuldu. Romanlar nerede değer gördüyse orada oldu. Biz roman vatandaşların TBBM bile temsilcisi varken, İzmit Belediyesi için CHP’li roman kardeşlerimizin talebine olumsuz bakılmıştır. AK Parti hiçbir zaman bizlere bu şekilde yaklaşmamıştır. Derdimizle dertlenmiş, en ufak sıkıntımızda istediğimiz yönetici ve yetkiliyle anında görüşme fırsatı bularak sorunları çözmüşüzdür. Roman kardeşlerimiz bu hakaretlerin cevabını 31 Mart akşamı verecektir. Bizi Hz. Yusuf gibi kuyunun dibinden Cumhurbaşkanımız çıkardı. Kendisine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” bundan sonrada onunla olmaya devam edeceğiz. dedi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1990
ABD uzay mekiği Discovery'nin mürettebatı, ilk uzay teleskobu Hubble'ı yer çevresinde yörüngeye oturtmayı başardı.