PAŞA ÇARŞI OTOGAR ARASI TRAMVAY YOLU DEĞİLDİR
Siyaset
09 Şubat 2019 Cumartesi 13:35

PAŞA ÇARŞI OTOGAR ARASI TRAMVAY YOLU DEĞİLDİR

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan Adayı Ahmet Özen hızlı girdiği seçim ortamına etkisini yükselterek devam ediyor. Her gün İzmit'in bir mahallesine giden Özen cuma gününü Mehmet Ali Paşa'ya ayırdı.

EN BÜYÜK DESTEĞİ PAŞA'DAN ALACAĞIM

Cuma namazını Mehmet Ali Paşa Cami'sinde kılan Özen cami çıkışında yoğun ilgiyle karşılaştı. Paşalıların kendisini yıllar öncesinden çok iyi tanıdıklarını anlatan Özen "Yıllarca caminin karşısındaki bir gençlik derneğinde başkanlık yaptım. Mehmet Ali Paşalılar beni oradan çok iyi tanır, severler. Zamanında dernek binasında çeşitli programlar, etkinlikler düzenledik. Pazar söyleşileri yaptık. Yazarları, şairleri, hocaları Paşa'ya getirip burada konferanslar verdirdik. Paşa'nın gençliğine sahip çıkmaya çalıştık. Burada o yıllardan edindiğimiz çok güzel, çok temiz kardeşlerimiz oldu.

Çok saygı duyduğum, sevdiğim abilerim oldu. Adını burada anmadan geçemeyeceğim, rahmetli İlyas Kaya abimizle Paşa için çok güzel projelerimiz oldu. O sebepten buranın yeri benim için çok farklı, Paşa için de benim yerimin çok farklı olduğunu düşünüyorum. En büyük desteği Mehmet Ali Paşa'dan alacağıma inanıyorum."

GEREKEN MESAJ BU SEÇİM VERİLECEK

Yıllardır Mehmet Ali Paşa'nın hizmet alamadığının altını çizen "Mehmet Ali Paşa sadece çarşı ile otogar arasında bir tramvay yolu olmak zorunda değildir. Bu mahalle İzmit'in en köklü, en eski mahallelerinden biridir. Geçmişine değer vermeyenlerin geleceğine de değer verilmez. Bu seçim Mehmet Ali Paşa gereken mesajı verecektir" dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:29
05:39
13:18
17:15
20:35
22:26

TARİHTE BUGÜN

21 Temmuz MÖ 356
Herostratus adındaki bir genç, Dünyanın Yedi Harikası'ndan biri olan ve Efes'te bulunan Artemis Tapınağı'nı yaktı.