Pelin Coştur, Hürriyet’in vekili mi oldu?
Siyaset
30 Ekim 2019 Çarşamba 10:22

Pelin Coştur, Hürriyet’in vekili mi oldu?

İzmit Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Kuruçeşme Kapalı Halı Saha’da minikler için Cumhuriyet Kupası düzenledi. Düzenlenen etkinlikte İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur’un konuşma yapması, "Başkan Hürriyet’in vekili mi oldu?" sorularının sorulmasına neden oldu.

İzmit Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Kuruçeşme Kapalı Halı Saha’da minikler için Cumhuriyet Kupası düzenledi. İzmit Belediyespor, Çenesuyu Plajyoluspor, Okanspor ve Yıldızspor olmak üzere 4 takımın katıldığı turnuvada tüm takımların puanlarının eşit olmasıyla sebebiyle turnuvaya katılan tüm takımlar şampiyon ilan edildi. Büyük bir coşku içerisinde gerçekleşen turnuvada çocukların heyecanı ise görülmeye değerdi. Sporcu velilerinde yoğun ilgi gösterdiği turnuvaya İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Emre Ercanlı, Rakıf Yel ve İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz’de katıldı.

 

Hürriyet’in vekili mi oldu?

 

İzmit Belediyesi’nin minikler için düzenlediği turnuvada Başkan Coştur’un konuşturulması, kafalarda soru işareti bıraktı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in vekili edasıyla Belediyenin düzenlediği müsabakada İyi Parti İlçe Başkanı olarak konuşma yapması veliler tarafından eleştirildi.Başkan Hürriyet'in İzmit Belediyesi'nin düzenediği programlarda İYİ Parti ittifakına da sahip çıktığı, etkinliklerde siyaset yapmasına fırsat verdiği gözler önüne serildi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:52
07:35
12:56
15:35
17:54
19:25

TARİHTE BUGÜN

12 Kasım 1799
İlk meteor yağmuru kaydedildi.