ŞABAN BAYRAM’A ÖNEMLİ GÖREV
Siyaset
12 Nisan 2019 Cuma 13:12

ŞABAN BAYRAM’A ÖNEMLİ GÖREV

Ulaşım Park A.Ş İşletme Müdürü Şaban Bayram, Başiskele Belediyesi Genel Koordinatörü oldu.

Başkan Yasin Özlü ‘nün Genel Müdürlüğü öncülüğünde kurulan Ulaşım Park A.Ş'nin kurucu ekibinde yer alarak Özlü’nün A takımında olan Şaban Bayram, 31 Mart yerel seçimlerinde Başiskele Belediye Başkanlığına seçilen Yasin Özlü tarafından Başiskele Belediyesi Genel Koordinatörlük görevine getirildi.

ÖNEMLİ GÖREVLERDE BULUNDU 

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ’nün yol arkadaşı olan Şaban Bayram, Özlüy’le uzun yıllar AK Parti Gençlik Kollarında görevlerde bulundu. Gölcük Gençlik Kolları’nda başladığı başarılı siyasi hayatına, yaş sınırı dolana kadar İl Gençlik Kollarında devam etti. AK Parti teşkilatlarının yetiştirdiği ve büyük emekler ile hizmet eden isimlerinden biri olan Bayram, bu başarısını Belediyecilik hayatında gösterdi.Verilen görevleri lakıyla yaparak, kendisini kanıtlayan Bayram, sırasıyla Belde A.Ş İhale Şefi, Diyaliz Merkezi Sorumlusu, Belde A.Ş İnsan Kaynakları Sorumlusu, SEKA Park Satış Pazarlama Müdürü, son olarak Ulaşım Park A.Ş İşletme Müdürü olarak görev yaptı.

VERİLEN HER GÖREVİ MAZERETSİZ KABUL ETTİ.

Ulaşım Park A.Ş kurulumunda Başkan Özlü’ün kurucu ekibinde yer alan Şaban Bayram, Ulaşım Park A.Ş'de son olarak İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Ulaşım Parkın başarısı ve sorunsuz bir şekilde gelişmesinde önemli katkıları olan Bayram, Özlü’yü adaylık süreci boyunca hiç yalnız bırakmadı. Başkan Özlü’nün yol arkadaşı olan Bayram 31 Mart seçim sürecinde de her zaman olduğu gibi Özlü’den desteğini eksik etmedi.Başkan Özlü, başarılarına ve istikrarlı çalışmalarına yakından şahit olduğu Şaban Bayram’a vefasını da göstererek yine A takımana dahil etti.Şaban Bayram bundan sonra Başiskele Belediyesi Genel Koordinatörü olarak görev yapacak.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:22
08:10
13:07
15:27
17:42
19:18

TARİHTE BUGÜN

16 Aralık 1474
Türk gökbilimci, matematikçi ve dilbilimci Ali Kuşçu vefat etti.