Sezer; 31 Mart’ta zaferimizi birlikte kutlayacağız
Siyaset
16 Mart 2019 Cumartesi 14:11

Sezer; 31 Mart’ta zaferimizi birlikte kutlayacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Avukat Ali Yıldırım Sezer, Ülkü Ocakları Gölcük Şubesi tarafından düzenlenen “Destanlarla Şahlanış Gecesi’ne” katıldı. Sezer, "31 Mart’ta zaferimizi hep birlikte kutlayacağız” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, Ülkü Ocakları Gölcük Şubesi tarafından düzenlenen “Destanlarla Şahlanış Gecesi’ne” katıldı. Katılımın yüksek geceye Ali Yıldırım Sezer ile birlikte, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Serdar Bayram, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır ve çok sayıda davetli katıldı. Ülkü Ocakları Gölcük Şube Başkanı Tuncay Cabar tarafından karşılanan Aday Sezer, alkışlar arasında salona girdi ve ittifakın önemini anlattığı anlamlı bir konuşma gerçekleştirdi.

 

ÖNCE DEVLET, ÖNCE MİLLET, ÖNCE BAYRAK

Cumhur İttifakının oy için değil, ülkenin içinde bulunduğu beka sorunundan kaynaklı kurulduğuna dikkat çeken Sezer, “Memleketimizin bir beka meselesi var mıdır? Vardır. Memleketimizin yaşamış olduğu saldırılar nedeniyle beka meselesi milli, manevi saygı çerçevesi içerisinde önce devlet, önce millet, önce bayrak diyen AK Parti ve MHP tarafından bu ittifak oluşturuldu. Bizim amacımız Cumhur ittifakıyla gireceğimiz seçimden en yüksek oy oranı ile ayrılmaktır. Bu amaçla çalışıyoruz” dedi.

 

HEVESLERİ SONLANACAK

Sezer, “Yaptığımız toplantılarla da birlikteliğimizi gösterdik. Sosyal medyada da gerekli paylaşımları yapmalıyız. Önümüzdeki seçimlerde alınacak oy kesinlikle memleketin geleceğine etki edecektir. Yerel seçimden sonra önümüzde 2023’e kadar başka seçim bulunmuyor. Türkiye genelinde alacağımız yüksek oy oranı muhalefetin ülkeyi geriye döndürme heveslerinin de sonlanmasına neden olacaktır. 31 Mart akşamı inşallah Cumhur ittifakının adayı olarak seçim zaferimi hep birlikte kutlayacağımı belirterek sözlerimi bitiriyorum” dedi.        

DİĞER HABERLER

Güney’den Hürriyet’e cevap: Açıklamamız Başkan hanımın kimyasını bozmuş

AK Parti İzmit ilçe Başkanı Ali Güney, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Encümen Toplantısında yaptığı açıklamaya cevap verdi. Güney yaptığı açıklamada “Yaptığımız basın açıklaması Başkan Hanım'ın kimyasını bozmuş olacak ki beyanatımızın satırlarında kaybolmuş, meseleyi alakasız kendince hüner sergilediğini zannettiği bir mecraya çekmeye çalışmıştır” dedi

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:20
05:29
13:08
17:06
20:26
22:18

TARİHTE BUGÜN

23 Mayıs 1945
Nazi liderlerden Himmler, müttefiklerin eline geçmemek için siyanür kapsülüyle intihar etti.