Sezer, “İnsana dokunan projeler yapacağız”
Siyaset
07 Şubat 2019 Perşembe 12:27

Sezer, “İnsana dokunan projeler yapacağız”

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, vatandaşlardan gelen davetlere cevap veriyor, evlerine konuk olarak hem onları dinliyor hem de projeler hakkında bilgiler aktarıyor

 

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, SKM programları dışında vatandaşların evlerine konuk oluyor. Gelen davetleri geri çevirmemeye özen gösteren Sezer, son olarak Işılak ailesinin evine konuk oldu. Sezer’i karşısında gören Ömer Işılak ve aile fertleri çok mutlu olurken, talep ve önerilerini Ali Yıldırım Sezer’e aktardılar. Birlikte çay içip Gölcük’ün geleceği üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdiler.

 

SİZ İSTEYİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen ziyarette açıklamalarda bulunan Sezer, “Yeni dönemde tek hedefimiz gönüllere girmek. Bu noktada da kesinlikle halkımızdan kopmayacağız, onların gösterdikleri yolda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Gölcük için büyük projelerin dışında direk mahallelere dokunan projelerimizde olacak. Bunları hayata geçirirken de sizlerle istişare yapacağız. Halkımızın taleplerini öğrenip bir bir hayata geçireceğiz. Sizlerde bize istek ve arzularınızı anlatın. Yol haritamızı sizler belirleyeceksiniz” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:23
05:31
13:08
17:05
20:24
22:15

TARİHTE BUGÜN

21 Mayıs 1904
FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) Paris'te kuruldu.