Sezer’e Hamidiye ve İrşadiye’de büyük ilgi
Siyaset
11 Şubat 2019 Pazartesi 21:49

Sezer’e Hamidiye ve İrşadiye’de büyük ilgi

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, Hamidiye ve İrşadiye Köyleri’ni ziyaret etti. Her iki köyde de büyük ilgi ile karşılanan Sezer, “Seçimleri oyumuzu arttırarak kazanacağız” dedi

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı Adayı Ali Yıldırım Sezer, ‘bizim için Gölcük’ün her noktası önemli’ diyerek Gölcük’ün köylerinde de vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda da AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve ilçe yöneticileri ile birlikte Hamidiye ve İrşadiye Köylerini ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

GÖLCÜK PARMAKLA GÖSTERİLDİ

İlçe Başkanı Çetin Seymen, “Cumhurbaşkanımız tarafından Ali Yıldırım Sezer ismini açıkladığı andan itibaren onun yanında kenetlendik ve tek yumruk olduk. Gece gündüz çalışmaya da başladık. Geçen Cuma günü de aday tanıtım toplantımız gerçekleştirdik. Allah’a şükürler olsun ki, 12 ilçenin içinde Gölcük parmakla gösterildi. Köylerimiz bizim için çok önemli. O yüzden sizlerle sadece bugün değil, her zaman bir araya gelmeyi önemsiyoruz” dedi.

 

HİÇ TEREDDÜTÜM YOK

“31 Mart seçimleri için hedefimiz sadece seçimleri kazanmak değil, oyumuzu arttırarak bu zaferi daha da perçinlemek” diyen Sezer, “Bu ülkemizin geleceği açısından hayati önem taşıyor çünkü Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk yerel seçimine giriyoruz. Güç kaybına uğramamız gerekiyor. Halkımızdan aldığımız güç ile benim seçimleri kazanmak noktasında zerre tereddüdüm yok” dedi.

 

KAPIM HER ZAMAN AÇIK OLACAK

“Köylerimiz bizim gözbebeğimiz” diyen Sezer, “Bizce üstünlük sadece takvadadır. Hiç kimse arasında zerre ayrımcılık yapmayacağız. Tevazu, samimiyet, gayretle, adaleti sağlamak için çıktığımız bu yolda, Gölcük’ün her noktasında hizmet götüreceğiz ve gönüllere girmenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bizim için çok değerlisiniz. 31 Mart zaferimizden sonrada tüm hemşerilerime hem kapım açık olacak, hem de bir telefon kadar yakın olacağım” dedi.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:23
06:12
13:14
16:58
19:53
21:28

TARİHTE BUGÜN

25 Ağustos 1900
Alman filozof Friedrich Nietzsche öldü.