Talus, “Kongre takvimi Ekim’de başlayacak”v
14 Haziran 2024 09:33

Talus, “Kongre takvimi Ekim’de başlayacak”v

Ankara’da gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı sonrasında Kocaeli’ne dönen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, ayağının tozuyla ilçe başkanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, Ankara’da AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in başkanlığında gerçekleştirilen İl Başkanları Toplantısı’na katıldıktan sonra Kocaeli’ne döndü. Ayağının tozuyla da İlçe Başkanları ile bir araya gelen Başkan Talus, toplantıda alınan kararları ve izlenecek yol haritasını aktardı.

İLÇE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU


İlçe Başkanları ile gerçekleştirilen toplantıda İzmit İlçe Danışma Meclisi ile start verilen danışma meclislerinin teşkilat içindeki birlik ve beraberliği daha da sağlamlaştıracağını belirten Talus, diğer İlçelerimizde de yoğun katılımlı ve heyecanı yüksek danışma meclisi toplantıları tertipleyeceklerini aktardı. Talus, Ekim ayı itibariyle de ilçe kongreleri takviminin işlemeye başlayacağını belirtirken, henüz takvimin tam netleşmediğini fakat Ekim ayı itibariyle sürecin başlayacağını söyledi.

Güncelleme: 14 Haziran 2024 09:38
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X