TÜMSİAD KOCAELİ ŞUBE’DEN KARTEPE’YE ZİYARET
Siyaset
14 Nisan 2019 Pazar 10:00

TÜMSİAD KOCAELİ ŞUBE’DEN KARTEPE’YE ZİYARET

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası göreve başlayan Kartepe Belediye Başkanı Av.Mustafa Kocaman’a, TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Şükür Dereköy, İsmail Parlak, Zeki Batu, Vural Ayvaz, Cemal Halil ve Şube Genel Sekreteri Özkan Naz hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

YILMAZ, “SEÇİM SONUÇLARININ HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

 “Seçim sonuçlarının Kartepe’ye ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dilerim. Kartepe Belediye Başkanımızı tekrar tebrik ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

İş Dünyası olarak kentimize katkı sağlayacak projelerde iş birliği içinde olacağımızı, bu anlamda yapılacak çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

 Konuşmaların ardından, TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz Başkan Av. Mustafa Kocaman’a hediye takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİ.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Av. Mustafa Kocaman, yaptığı konuşmada, Sivil Toplum Kuruluşları şehrimiz ve kentimiz için önem arz etmektedir. Bu anlamda yaptığı faaliyetlerle şehrimizin ekonomik yapısına katkı sağlayan Tümsiad Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1719
Daniel Dafoe'nun ünlü romanı Robinson Crusoe yayımlandı.