Turan, her zaman esnafın yanında
Siyaset
12 Şubat 2019 Salı 13:08

Turan, her zaman esnafın yanında

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçedeki esnafları ziyaretlerini sürdürerek istişareye devam ediyor

Yerel seçime yönelik çalışmalarını ilçe genelinde sürdüren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, bu kez Kandıra’daki fırıncı esnafını ziyaret etti. Turan’ın fırıncı esnafı ile bir araya geldiği buluşmalara Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili ve aynı zamanda Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve Fırıncılar Odası yönetim kurulu üyeleri de katılarak Adnan Turan ile sohbet etti.

 

ORTAK DÜZENLEMELERE VURGU

İlçede Bülent Taşdelen’in sahibi olduğu Ömeroğlu Fırın, Birol Kılıç’ın işletmeciliğini yaptığı Başak Taş Fırın ve ilçenin fırıncı esnaflarından Belediye Meclis Üyesi Erkan Alkan’ı ziyaret eden Turan, burada hem işletme sahipleri hem de çalışanlarla sohbet etti. Ziyaretlerinde, fırıncıların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Turan, fırınlara kurumsal kimlik kazandırılması noktasında ortak düzenlemelere imza atabileceklerini vurguladı. Kendilerinin her adımı atarken, esnaflar, kanaat önderleri ve STK’ların görüşlerini alacaklarını belirten Turan, işletme sahiplerine hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1990
ABD uzay mekiği Discovery'nin mürettebatı, ilk uzay teleskobu Hubble'ı yer çevresinde yörüngeye oturtmayı başardı.