Umreden dönen hemşerilerini ziyaret etti
Siyaset
29 Ocak 2019 Salı 15:31

Umreden dönen hemşerilerini ziyaret etti

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, ilçe yöneticileriyle birlikte umreden dönen vatandaşları evlerinde ziyaret etti

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, SKM programları kapsamında ilçede umreden dönen vatandaşları evlerinde ziyaret etti.  Şayir ve beraberindeki ilçe yöneticileri ilk olarak umreden dönen AK Parti İlçe Gençlik Kolları Yöneticileri Yunus Elden ve Muhammet Demir’i evlerinde ziyaret etti.

 

HURMA VE ZEMZEM İKRAM ETTİLER

Şayir, “Allah genç kardeşlerimizin yapmış olduğu ibadetleri kabul ve makbul eylesin. Kutsal topraklardan aldıkları feyzi ve bereketi sevdikleriyle en iyi şekilde paylaşmalarını nasip etsin" dedi. Şayir ile umre hatıralarını paylaşan, hurma ve zemzem suyu ikram eden Gençlik Kolları Yöneticileri Yunus Elden ve Muhammet Demir, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek "Allah herkese o güzel kutsal topraklara ayak basmayı nasip etsin" diye dua ettiler.

 

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1940
ABD'li sinema oyuncusu Al Pacino doğdu.