“Yaşlılarımızın duası en büyük güç kaynağımız”
Siyaset
30 Ocak 2019 Çarşamba 15:22

“Yaşlılarımızın duası en büyük güç kaynağımız”

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, SKM programları dışında ilçedeki yaşlıları ve hastaları da ziyaret ederek, dualarını alıyor

Başiskele’de SKM programı kapsamında her gün esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Yasin Özlü, tüm enerjisiyle hemşehrilerini ‘gönül belediyeciliği’ şiarıyla samimiyet, tevazu ve samimiyetle ziyaret etmeye devam ediyor. Özlü son olarak ilçede yaşayan yaşlı ve hastaları evlerinde ziyaret etti, dualarını istedi. Özlü, ilk olarak Atakent Mahallesi’nde ziyaretlerini gerçekleştirdi.

 

DAİMA YANLARINDA OLACAĞIZ

Hasta ve yaşlı ziyaretlerinden aldığı dua ile gücünün, çalışma aşkının ve heyecanının artarak

devam ettiğini söyleyen Özlü, “Bizi en kalbi duygularla bağrına basan büyüklerimize sağlıklı bir ömür, hastalarımıza da Allah'tan acil şifalar diledik. ‪Komşularımızın sağlıklı günleri kadar hastalıkta ve yaşlılıkta da daima yanlarında olacağız. Duaları, yapacağımız hizmetlerde bizim için en büyük destek ve güç olacaktır” dedi.

DİĞER HABERLER

BAŞKAN TURAN’IN MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın mahalle ziyaretleri sürüyor. Başkan Adnan Turan ziyaretleri sırasında belediyenin hizmetlerine ve beklentilere ilişkin görüş alış-verişinde bulunuyor.Fırsat buldukça değişik mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adnan Turan, eksiklikleri görme açısından halkla birlikte olmanın önemli olduğunu vurgulayarak, gittiği yerlerde vatandaşın memnuniyetini görmenin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:08
06:00
13:10
16:58
19:58
21:37

TARİHTE BUGÜN

25 Nisan 1990
ABD uzay mekiği Discovery'nin mürettebatı, ilk uzay teleskobu Hubble'ı yer çevresinde yörüngeye oturtmayı başardı.