Gökdeniz ile mutabakat sağlandı!
Spor
25 Aralık 2019 Çarşamba 17:24

Gökdeniz ile mutabakat sağlandı!

Kocaelispor, sözleşmesi devam eden Gökdeniz ile ilgili kamuoyu açıklaması yaptı. Başarılı genç futbolcu ile kulüp arasında anlaşma sağlandı.


Kocaelispor tarafından sözleşmesi devam eden Gökdeniz Bayraktar ile ilgili açıklama yapıldı.Yapılan açıklamada “Kocaelispor'umuzun menfaatleri doğrultusunda bir sonuç elde edilmesi noktasında ortak bir mutabakat sağlanmıştır”denildi.

 

İşte Kocaelispor’dan yapılan açıklama

Kamuoyuna Duyuru

Altyapımızdan yetişen ve halen sözleşmesi devam eden oyuncumuz Gökdeniz Bayrakdar ile alakalı son günlerde kamuoyunda çıkan tartışmalar sebebiyle yönetim kurulumuz tarafından açıklama yapma ihtiyacı duyulmuştur.
Bilindiği üzere sözleşmesi halen devam eden oyuncumuz ile kısa bir süre önce görüşülmüş, kendisine; hem kendi menfaatine, hem de Kocaelispor menfaatleri üzerine ciddi teklifte bulunulmuştur. Gelişen süre zarfında ise Gökdeniz Bayrakdar tarafından red cevabı alınmış, süreç bu şekilde devam etmiştir. Ancak son günlerde tekrar yaptığımız görüşmeler neticesinde 4 Ocak'ta başlayacak olan transfer döneminde Kocaelispor'umuzun menfaatleri doğrultusunda bir sonuç elde edilmesi noktasında ortak bir mutabakat sağlanmıştır. Oyuncumuz Antalya kampında sorunsuz bir şekilde çalışmalara devam etmektedir. Gelişmeler siz kıymetli taraftarlarımıza ve kamuoyuna anbean aktarılacaktır. Saygılarımızla.

KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULU

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:41
13:25
16:24
18:49
20:18

TARİHTE BUGÜN

20 Şubat 1970
Boğaziçi Köprüsü'nün temeli, Türkiye Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay ve Başbakan Süleyman Demirel tarafından törenle atıldı. Üç yılda tamamlanan köprü, 29 Ekim 1973'te açıldı.