• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Gökdeniz ile mutabakat sağlandı!

Kocaelispor, sözleşmesi devam eden Gökdeniz ile ilgili kamuoyu açıklaması yaptı. Başarılı genç futbolcu ile kulüp arasında anlaşma sağlandı.


Kocaelispor tarafından sözleşmesi devam eden Gökdeniz Bayraktar ile ilgili açıklama yapıldı.Yapılan açıklamada “Kocaelispor'umuzun menfaatleri doğrultusunda bir sonuç elde edilmesi noktasında ortak bir mutabakat sağlanmıştır”denildi.

 

İşte Kocaelispor’dan yapılan açıklama

Kamuoyuna Duyuru

Altyapımızdan yetişen ve halen sözleşmesi devam eden oyuncumuz Gökdeniz Bayrakdar ile alakalı son günlerde kamuoyunda çıkan tartışmalar sebebiyle yönetim kurulumuz tarafından açıklama yapma ihtiyacı duyulmuştur.
Bilindiği üzere sözleşmesi halen devam eden oyuncumuz ile kısa bir süre önce görüşülmüş, kendisine; hem kendi menfaatine, hem de Kocaelispor menfaatleri üzerine ciddi teklifte bulunulmuştur. Gelişen süre zarfında ise Gökdeniz Bayrakdar tarafından red cevabı alınmış, süreç bu şekilde devam etmiştir. Ancak son günlerde tekrar yaptığımız görüşmeler neticesinde 4 Ocak'ta başlayacak olan transfer döneminde Kocaelispor'umuzun menfaatleri doğrultusunda bir sonuç elde edilmesi noktasında ortak bir mutabakat sağlanmıştır. Oyuncumuz Antalya kampında sorunsuz bir şekilde çalışmalara devam etmektedir. Gelişmeler siz kıymetli taraftarlarımıza ve kamuoyuna anbean aktarılacaktır. Saygılarımızla.

KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULU

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI