• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 17°

BAŞKAN TURAN; “KOCAELİSPOR KENTİMİZİN AYRILMAZ BİR PARÇASIDIR”

Spora ve Sporcuya her zaman destek veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Hodri Meydan taraftar grubu gençleri ile bir araya geldi. Samimi bir şekilde geçen görüşmede Kocaelispor’un, Payasspor ile oynayacağı karşılaşma öncesi gençleri dinleyen ve Kocaelispor Armalı Atkı hediye eden Başkan Adnan Turan; ’’Spor ve Sporcuya her zaman destek olacağının vurgusunu yaparak, Spor camiasından gelen bir abiniz olarak ben de Kocaelispor sevdalısıyım. Kocaelispor’umuza başarılar diliyorum.’’ dedi.

“Bilet Bizden Otobüs Bizden” sloganıyla Kocaelispor sevdalısı Kandıralı gençler ile birlikte Payasspor karşılaşmasına giden Başkan Turan, Kandıra Hodri Meydan taraftar grubu gençlerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Daha sonra Kocaelispor, Payasspor karşılaşmasını tribünden izleyen Başkan Turan’a, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç ve İlçe Jandarma Komutanı Hasan Dombaycı eşlik etti.

67 dk ve 90+2 dk hemşehrimiz Gökdeniz’in attığı goller ile Kocaelispor’umuz karşılaşma da 2-0 galip geldi diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “Kocaelispor, kentimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Kandıralı Hemşehrimiz Genç Kardeşimiz Gökdeniz Bayrakdar'ın golleri ile Kocaelispor’umuzun 2-0 galip gelmesinden gurur duyduk.
8'de 8 yaparak şampiyonluğa yürüyen 
Kocaelispor'umuzu gönülden tebrik ediyoruz.” dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET