REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

20 yaşında hastalığa yenik düştü!

Kandıra'nın Karaağaç köyünden, Okan Emanet, çölyak hastalığı sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Kandıra Karaağaç köyü sakinlerinden olan ve İstanbul Beykoz-Paşabahçe’de ikamet eden Yakup ve Şengül Emanet çiftinin oğulları Okan Emanet(20) yaklaşık iki hafta önce iştahsızlık ve halsizlik, baş ve eklem ağrısı şikayetleriyle ailesi tarafından İstanbul'daki bir hastaneye götürüldü.

Ciğerlerinde ödem oluşan ve gerekli tahlil ile tetkiklerin yapılmasının ardından kök hücre tedavisi uygulanmasına karar verilen Okan Emanet, sağlık durumunun ciddiyeti sebebiyle yoğun bakıma alındı. Talihsiz genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Okan Emanet’in cenazesi dün öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karaağaç Merkez Mezarlığı'na defnedildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında cenazesine sadece aile yakınları ile sınırlı sayıdaki vatandaş katılabildi.

BENZER HABERLER

MEB açıkladı! Ehliyet kursu ve sınavlarında yeni önlem

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) ehliyet kursları ile teorik ve direksiyon sınavlarında, koronavirüsle mücadele önlemlerinin eksiksiz uygulanması amacıyla "Trafik Adam" animasyonu hazırlandı. Buna göre, kursiyerler ders aralarında toplu halde bir arada bulunmamaları hususunda bilgilendirilecek, kursiyerler eğitim alanlarına toplu halde götürülmeyecek. Toplu götürülmesi gereken durumlarda servis yapılacak araca, kapasitesinin yarısı kadar kursiyerin binmesi sağlanacak. Motosiklet ve iş makineleri uygulama eğitimi ve sınavlarında kursiyerlere kendilerine ait kask, baret, eldiven, kulaklık ve yelek gibi malzemeler kullandırılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET