• 7.8053 TL
  • 9.4938 TL
  • 10.5061 TL
KOCAELİ 12°

2001 yılından bu yana partide görev almış kardeşlerimize ulaşacağız

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, İlçe Başkanları ve İlçe kadın kolları teşkilat başkanlarıyla araya geldi. Toplantıya Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ayfer Uğur ve Teşkilat Başkanı Aydan Yılmaz da katıldı. İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir İlçe başkanlarıyla 7. Olağan İl Başkanlığı Kongre süreci hakkında görüştü.

Başkan Yasemin Özdemir, Cumhurbaşkanımızı kadın kolları teşkilatları olarak en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapacağız İl başkanlığımız tarafından kurulan komisyonlarımızla koordineli hareket ederek Kocaeli teşkilatlarına yakışır bir kongre gerçekleştireceğimize inanıyoruz ve Kadın kolları teşkilatları olarak üstümüze düşeni en iyi şekilde yerin getireceğiz dedi.2001 Yılından Bu Yana Partide Görev Almış Kardeşlerimize Ulaşacağız

İlçe Kadın Kolları kongre sürecimiz belli olduğunda dün olduğu gibi bugün de kongre sürecini kardeşliği güçlendirmek, aileyi genişletmek ve davaya gönül veren herkesle kucaklaşmak için bir fırsat olarak göreceğiz ve partimizde emeği geçmiş kardeşlerimize ulaşacağız ve istişarelerimizle en iyi kadroları kurarak 2023 seçimlerine güçlü kadın kolları kadrolarıyla gireceğiz dedi.

Ben Değil Biz Diyerek Bayrağı Taşıyacağız

Bizim teşkilatımız kardeşlik dilini konuşur. Bu davayı omuzlayan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a layık bir teşkilat olmak için makamları, mevkileri emanet görür, 'ben' değil 'biz' diyerek partisinin bayrağını taşır." Davamızı bu şekilde bakacağız ve çalışmalarımızı bu şekilde yürüteceğiz dedi.

 

 

 

BENZER HABERLER

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİ İHALESİ KESİNLEŞLEŞTİ

Gölcük’te bir dönem enkaz döküm sahası olarak kullanılan, Gölcük Belediyesi Rahvan At Yarışı Tesisleri’nin altında, Koray Aydın Parkı’nın hemen üstünde, Örcün Mahallesi sınırları içinde yer alan Gölcük Millet Bahçesi’nin TOKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan ihalesi bugün kesinleşti. 14.350.000,00-TL bedelle ihale, Kumsal Petrol Maden Ltd. Şti.’de kaldı. Sözleşme sonrası, yüklenici firmaya tesliminden sonra yapımına hemen başlanacak.

KÖŞE YAZARLARI