• 6.9563 TL
  • 8.1946 TL
  • 9.0854 TL
KOCAELİ 28°

Başkan Turan’dan tatilcilere özel rica!

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, bayram tatili ve günü birlik Kandıra'nın sahil bölgelerine tatil için gelen vatandaşlardan doğayı temiz tutmaları için özel ricada ve uyarılarda bulundu.

Tatilcilerin ve günü birlik rahatlamak isteyen vatandaşların tercih ettiği yeşiliyle ve mavisiyle Kocaeli’nin doğal cenneti Kandıra, gelişi güzel etrafa bırakılan çöpler yüzünden adeta açık hava çöplüğüne dönüşüyor.Bayram tatili için Kandıra sahillerini tercih edecek  bazı duyarsız vatandaşlar çevre kirliliğini de ardında bırakarak geri dönecek.

Başkan Turan tatil öncesi uyardı!

Tatilcilerin ve günü birlik ziyaretçilerin doğaya verdikleri zarar,  gelişi güzel çevreye bıraktıkları çöpler başkan Turan'ı da harekete geçirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden tatilcilere seslenen Başkan Turan "Bu görüntüler bize yakışmıyor" diyerek çöplerin doğaya atılmaması ve korunması gerektiği uyarısında bulundu.

İşte Başkan Turan'ın paylaşımı:

Bu görüntüler bize yakışmıyor.

Kandıra'mızın Sahilleri görülmeye değerdir. Bir çok vatandaşımız Kandıra'mızın sahillerini tercih etmektedir. Hafta sonunu Kandıra'mızın güzel sahillerinde aileleriyle birlikte, piknik alanlarında vakit  geçiren vatandaşlarımız lütfen çöplerimizi bu şekilde atmayalım. Ekiplerimiz gece gündüz sevdamız Kandıra'mız için mücadele etmektedir. Bizlere de düşün görev, doğayı korumaktır. #SevdamızKandıra #DoğayaSahipÇık

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI