• 6.5375 TL
  • 7.2389 TL
  • 8.1000 TL
KOCAELİ 12°

Bu broşür tüm Kocaeli’ne dağıtılacak

Cezmi Çiçek sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Çiçek Güngör Arslan ile ilgili bir broşürden 50 bin tane yapıp dağıtacak.

Vadi Besicilik, Gürpınar Su, Yuvacık Su gibi markaların sahibi olan ilimizin iş adamlarından Cezmi Çiçek yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

Çiçek, gazeteci Güngör Arslan için şehrin belirli noktalarında 50 bin tane broşür dağıtacağını söyledi.

Çiçek'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı; "50.000 tane broşür bastırdık yarın şehrin belli noktalarında ve üniversitenin önünde dağıtımını yapacağız.

Uyarı! (Hanımefendiler) bu fotoğrafta gördüğünüz ucubeyi sakın aksakallı dede sanmayınız. Her gördüğünüz aksakallıyı da yardımsever zannetmeyiniz."

Ayrıca Güngör Arslan’ın işlediği bazı suçlar ile ilgili fotoğrafların, belgelerin olduğu ve önümüzdeki günlerde bunların 100.000 tane broşür şeklinde bastırılıp tüm ev ve iş yerlerinde caddelerde Cezmi Çiçek tarafından dağıtılacağı öğrenildi.

İşte o paylaşım:

BENZER HABERLER

Ellibeş, Kocaeli olarak kampanyaya en güçlü desteği sunacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” bağış kampanyasına en güçlü desteği sunacaklarını açıklayan AK Part İl Başkanı Mehmet Ellibeş” Milletvekillerimizden, sandık kurul üyelerimize bir bütün olan teşkilatlarımız başta olmak üzere, her görüşten ve düşünceden ülkesini seven, milletiyle dayanışma içinde olan herkesi bu kampanyaya katılmaya, “Biz bize yeteriz Türkiyem” diyerek haykırmaya davet ediyorum” dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET