REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

Bu broşür tüm Kocaeli’ne dağıtılacak

Cezmi Çiçek sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Çiçek Güngör Arslan ile ilgili bir broşürden 50 bin tane yapıp dağıtacak.

Vadi Besicilik, Gürpınar Su, Yuvacık Su gibi markaların sahibi olan ilimizin iş adamlarından Cezmi Çiçek yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

Çiçek, gazeteci Güngör Arslan için şehrin belirli noktalarında 50 bin tane broşür dağıtacağını söyledi.

Çiçek'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı; "50.000 tane broşür bastırdık yarın şehrin belli noktalarında ve üniversitenin önünde dağıtımını yapacağız.

Uyarı! (Hanımefendiler) bu fotoğrafta gördüğünüz ucubeyi sakın aksakallı dede sanmayınız. Her gördüğünüz aksakallıyı da yardımsever zannetmeyiniz."

Ayrıca Güngör Arslan’ın işlediği bazı suçlar ile ilgili fotoğrafların, belgelerin olduğu ve önümüzdeki günlerde bunların 100.000 tane broşür şeklinde bastırılıp tüm ev ve iş yerlerinde caddelerde Cezmi Çiçek tarafından dağıtılacağı öğrenildi.

İşte o paylaşım:

BENZER HABERLER

MEB açıkladı! Ehliyet kursu ve sınavlarında yeni önlem

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) ehliyet kursları ile teorik ve direksiyon sınavlarında, koronavirüsle mücadele önlemlerinin eksiksiz uygulanması amacıyla "Trafik Adam" animasyonu hazırlandı. Buna göre, kursiyerler ders aralarında toplu halde bir arada bulunmamaları hususunda bilgilendirilecek, kursiyerler eğitim alanlarına toplu halde götürülmeyecek. Toplu götürülmesi gereken durumlarda servis yapılacak araca, kapasitesinin yarısı kadar kursiyerin binmesi sağlanacak. Motosiklet ve iş makineleri uygulama eğitimi ve sınavlarında kursiyerlere kendilerine ait kask, baret, eldiven, kulaklık ve yelek gibi malzemeler kullandırılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET