• 7.8732 TL
  • 9.5420 TL
  • 10.5595 TL
KOCAELİ 11°

Doğalgaz faturalarınız yüzde 30 daha az gelebilir

Arkom Teknik Kombi ve Petek bakım servisi sahibi Serkan Arıkan “Kombi ve peteklerin bakımları düzenli olarak yapıldığında faturalar yüzde 30 daha az geliyor” dedi.

Evlerimizin ısıtma sistemlerinin önemi özellikle yaklaşan soğuk kış aylarında daha da artmaktadır. Bakımı doğru yapılmış Petek ve kombilerin farkını ev sakinleri hissetmektedir.  

FATURALAR YÜZDE 30 DAHA AZ GELİYOR

Alanında sektörünün tanınmış isimlerinden olan Arkom Teknik Kombi ve Petek bakım servisi sahibi Serkan Arıkan kombi ve petek bakımları ile ilgili olarak önemli bilgiler paylaştı. Kombi ve peteklerin düzenli bakımlarının yapılmasının önemine değinen Arıkan “Kombi ve peteklerin bakımları düzenli olarak yapıldığında faturalar yüzde 30 daha az geliyor” dedi.

PAZAR GÜNLERİ DE HİZMET VERİYOR

Merkezi İzmit’te olan ve Kocaeli genelinde 7 ekiple hizmet veren Arkom Teknik Kombi ve Petek bakım servisi Körfez, Derince, İzmit, Kartepe, Gölcük, Başiskele ilçelerinde müşterilerine en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Hızlı ve Geniş servis ağı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Kocaeli genelinde alanında 1 numara olma yolunda ilerleyen Arkom Teknik Kombi ve Petek bakım servisi ise kombi ve peteklerinizin yıllık bakımını yaptırabilirsiniz. Pazar günleri de nöbetçi ekipler ile müşterilerine hizmet veren Arkom Teknik Kombi ve Petek bakım servisi klimada BEKO, LG, Viessmann, Arçelik, Mitsubishi markaları içinde hizmet veriyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KAZANMAYI BAŞARMIŞTIR

Isıtma, soğutma sistemleri alanlarında, satış, montaj, bakım, onarım, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulan, ilgili sektörlerde bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan Arkom Teknik, Kocaeli İzmit bölgesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, Kocaeli genelindeki ısıtma, soğutma sistemleri sektörlerinde hızla gelişen ve her hizmetinde müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Arkom Teknik, başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Kocaeli genelindeki kurumsal firmalara kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.

7/24 Teknik Destek Hizmeti, Ücretsiz Keşif, Düşük Fiyat Garantisi, Sertifikalı & Uzman Personel, Hızlı & Güvenilir Teknik Servis, Kombi & Klima Servisi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

ARKOM TEKNİK SERVİS

Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Tel: 0 262 331 15 69

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI