• 6.9563 TL
  • 8.1946 TL
  • 9.0854 TL
KOCAELİ 28°

Günlerce reklamı yapıldı; Üretim yeri Antalya çıktı!

Karamürsel Belediyesinin günlerdir reklamını yaptığı Karamürsel Gazozu’nun Antalya’da üretildiği ortaya çıktı.

En Kocaeli Gazetesinden Furkan Çalışkan’ın haberine göre; Günlerden beri “2020'nin en güzel haberi” diyerek ön duyurusu yapılan, Karamürsel Belediyesinin markası Karamürsel Gazozunun tanıtımı bugün ilçe sahilinde gerçekleştirildi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım 'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek , İlyas Şeker ettik Cemil Yaman da katıldı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Gazozundan elde edilecek gelirin kızlanmıştır eğitiminde kullanılacağını açıkladı. Karamürsel Gazozunun belediye tarafından üretildiğini, fason üretimi yapan bir firmada gazozların üretildiğini ifade etti.

Başkan Yıldırım, Karamürsel Gazozunu üreten firmanın yetkilisini de sahneye davet ederek firmanın Antalya Gazozunu da ürettiğini söyledi.

Karamürsel Gazozunun etiketinde marka sahibinin Karamürsel Belediyesi olduğu yazıyor. Devamın ise, “Bu ürün Karamürsel Belediyesi tarafından Agma Gıda İçecek Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'ye Döşemealtı / Antalya tesislerinde ürettirilmiştir” ifadeleri yer alıyor.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI