REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

İYİ Parti tam kadro çelenk koydu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Körfez’de Atatürk Anıtına çelenk koyulmasıyla kutlanmaya başladı. Koronavirüs önlemleri gereği sahada yalnızca çelenk koyma ile kutlanan törenlerin devamı evlerin balkonlarında okunacak İstiklal Marşı ile devam edecek.

Körfez Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen çelenk koymaya, AKP, MHP, BBP, CHP, SP ikişer temsilci ile katılırken, IYI Parti Körfez Teşkilatı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda  da yine kalabalık bir katılımla 16 kişiyle alanda yer almıştı. IYI Parti Körfez İlce Teşkilatı Bugün 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Çelenk Törenine ise 20 kişi olarak katıldı. Körfez Kaymakamı ve Belediye Başkanı ile protokolün pandemi nedeniyle katılmadığı törende siyasi partilerin temsilcileri ve Gençlik Spor Müdürlüğü temsilcisi çelenk koyarak saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okudular.

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm, İlçe kadın kolları ve gençlik kolları ile yönetim kalabalık gurupla alanda yer alıp, bayramlara verdikleri önemi gösterdiler. İlçe Başkanı Cahit Sürüm, daha kalabalık katılım olacağını ama önlemler kapsamında kısıtlı sayıda alanda yer almak zorunda kaldıklarını söyledi.

BENZER HABERLER

MEB açıkladı! Ehliyet kursu ve sınavlarında yeni önlem

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) ehliyet kursları ile teorik ve direksiyon sınavlarında, koronavirüsle mücadele önlemlerinin eksiksiz uygulanması amacıyla "Trafik Adam" animasyonu hazırlandı. Buna göre, kursiyerler ders aralarında toplu halde bir arada bulunmamaları hususunda bilgilendirilecek, kursiyerler eğitim alanlarına toplu halde götürülmeyecek. Toplu götürülmesi gereken durumlarda servis yapılacak araca, kapasitesinin yarısı kadar kursiyerin binmesi sağlanacak. Motosiklet ve iş makineleri uygulama eğitimi ve sınavlarında kursiyerlere kendilerine ait kask, baret, eldiven, kulaklık ve yelek gibi malzemeler kullandırılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET