• 7.9641 TL
  • 9.4252 TL
  • 10.4170 TL
KOCAELİ 23°

"İzmit'in parası siyasi reklama gidiyor"

MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi İlker Kazan “İzmit'e harcanması gereken paraların ileride ileride partisince ve ortaklarınca alenen söylenen Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fatma Hanım'ın masrafları hiç olmazsa partisince ve ortaklarınca karşılanmalı. Bu daha doğru olur. İzmitlinin parası siyasi reklamına hibe gidiyor. Harcanan bu paralarla köyün eksikleri yapılabilir ” dedi

MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi İlker Kazan, ağır ameliyatın ardından çalışmalara hızlı bir şekilde başladı. Kazan, MHP İzmit ilçe yöneticilerinden Rahmi Yılmaz'la Akpınar Mahallesi'ne gitti. Kazan, muhtarlığa gittiğinde muhtarlık ofisinin boşaltılmaya başlandığını görerek muhtara taşınması yardımcı oldu.

İSTİNAT DUVARI VE KORKULUK

Muhtarlık için İzmit Belediyesi 'nin halen yer göstermemesinin takipçisi yorumlayan Kazan, mahallede istinat kapısı için muhtarın dilekçe verdiğini, köydeki köprünün üzerine köy halkının korkuluk istediğini ifade etti. Kazan ayrıca köyde akan dereye dökülen moloz ve çöpleri yerinde incelendi. Kazan, “Belediyenin çöp kamyonları sadece Gebze reklam panolarını mı süslüyor acaba? Yoksa hizmet mi ediyor? Reklamlarda aldık diye belirtilen kamyonlar çalışmıyor mu? Paramızı reklam panolarına reklam edenler İzmit'te çalıştırılsa da İzmit temizlense ”dedi.

SİYASİ REKLAMA HARCANIYOR

Kazan, “İzmit'e harcanması gereken paraların ileride ileride partisince ve ortaklarınca alenen söylenen Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Fatma Hanım'ın masrafları hiç olmazsa partisince ve ortaklarınca karşılanmalı. Bu daha doğru olur. İzmitlinin parası siyasi reklamına hibe gidiyor. Harcanan bu paralarla köyün eksikleri yapılabilir ”dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI