• 7.9641 TL
  • 9.4252 TL
  • 10.4170 TL
KOCAELİ 23°

Serhan Çatal görevine devam ediyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Serhan Çatal ile ilgili görevden alındığı yönündeki dedikoduların yayılması üzerine Çatal’ın görevine devam ettiği öğrenildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekim ayı meclis toplantısı birinci birleşim başlamadan önce Büyükşehir Belediyesindeki üç önemli değişiklik meclise duyuruldu. Duyuruda Tarık Yusuf Uçar’ın Genel Sekreter Yardımcılığına, Numan Balaban’ın Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığına ve Taha Hülagü’nün Özel Kalem Müdürlüğüne getirildiği ifade edilmişti.

ÇATAL DEVAM EDİYOR

Taha Hülagü’nün Özel Kalem Müdürlüğüne getirilmesinin ardından Kocaeli genelinde ve AK Parti tabanında çok sevilen Serhan Çatal’ın görevinden alındığı dedikoduları yayıldı. Çıkan dedikodular Serhan Çatal'ın sevenlerini üzdü.Bu dedikoduların ardından aldığımız bilgilere göre, Başkan Tahir Büyükakın’ın en yakın çalışma arkadaşı başarılı genç bürokrat Çatal’ın mevcut görevine devam ettiği öğrenildi. Bu haberle Kent genelinde ve parti tabanında Serhan Çatal’ı sevenler rahat bir nefes alarak mutlu oldu.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI