KOCAELİ 17°

Akar Tugay için 112’yi arayın demiş

CHP’nin tanınan isimlerinden Bülent Sadıkoğlu intihar eden Tugay Adak için yardım istedikleri CHP Kocaeli Milletvekili ve TBMM Başkan vekili Haydar Akar’ın “112’yi arayın”  dediğini belirtti.

CHP Kartepe Belediye meclis üyesi Tugay Adak’ın intiharının yankıları devam ederken CHP’li Bülent Sadıkoğlu’ndan şok bir iddia geldi. Sadıkoğlu intihardan sonra hastaneye kaldırılan Tugay Adak için yoğun bakımı ünitesi gerektiğini ve yardım etmesi için partinin gençlerinin Haydar Akar’ı aradığını ve Akar’ın ise “112’yi arayın” dediğini iddia etti.

İşte Sadıkoğlu’nun o paylaşımı:

+Alo kırmızı plakamı yardımınıza ihtiyacımız var.

-112 ARAYIN....

 Bugün yaşadığımız acı gerçekten çok derin fakat hiç kimse konuşulması gerekeni konuşamıyor yazamıyor sorgulamıyor öncelikle Tugay kardeşimizi o boşluğa sürüklenmesinde başrol oynayan koltuk işgalcileri bugün yüzsüzlük örneği göstererek cenazesine katıldılar. Cami avlusunda tugay kardeşimizi gerçekten sevenler (bunların çoğunluğunu gençlerimiz oluşturuyor) bu yüzsüzleri gördükçe dişlerini yumruklarını sıktılar. Bazı partililerimiz de sözde partimizi temsil eden belediye başkanının yüzüne direk nefretlerini haykırdı. Şimdi biraz geçmişe dönelim 2014’e

Bu genç kardeşimizin 2014 de yaşadığı kaza sonrası genel başkanımızın hastane ziyaretine kimler eşlik etti.

O ziyarette genel Başkan ziyaretine eşlik eden dönemin üç vekiline ne talimat verdi? Dönemin vekilleri genel başkana ne söz verdiler?

Sözlerini tutabildiler mi? Gerçi tutsalardı genç kardeşimiz bugün hala hayatta olurdu.

Bir başka konu ki çok çok önemli dün gece genç kardeşimizin acı haberini alır almaz partimizin emektar gençleri arkadaşları dostları yoldaşları olan Tugay’ın yanına koştular.

Partimizin gençleri partimizin kırmızı plakalı vekilini hastane işlerinde ve yoğun bakım ünitesinde yardımcı olması için arıyorlar ve ne üzücüdür ki kırmızı plakalı vekil efendi “112 ARAYIN” diye cevap veriyor.

Aslın da daha çok şey var yazacak fakat koltuk işgalciliği yapanlar önce bunlara cevap versinler devamını yazmaya devam edeceğiz.

Biz iktidarın baskılarına dahi boyun eğmeyen ve korkmuyoruz diyen yürekli insanlarız sizin işgal ettiğiniz koltuklar bize vız gelir. Bu koltuk işgalcilerine karşı sesini çıkartmayan susan her kim var ise onlarda en az bu işgalciler kadar kardeşimizin ölümünden sorunludurlar.

YORUMLAR

 • Toplam 1 yorum

Yazan: Muhtar Orhan FİRİDİNOĞLU

SİYASET BU HEPSİ BU KONULARDA BİR BİRİNDEN HİÇBİR FARK YOK AMA BİR BUNALIM SONUNDA BU İNSANIN ÖLÜMÜ TERCİH ETMESİ O SİYASİ KADRO VİZDANEN DE İNSANEN DE SORUMLUSUAMA BURADAN DİĞER SİYASİ PARTİLER İSTİSMAR ETMESİ DE ÇOK ÇOK AHLAKSIZ BİR DURUM

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

Cedit Projesi İzmit’e atılan kazık değil, tepe mahallelerin kurtuluş reçetesidir

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Vedat Yoldaş, “Cedit Kentsel Dönüşüm Projesi’ni söz verdiği halde yapamayıp, vatandaşı 1,5 yıl boş yere oyalayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet şimdi çıkmış ‘-Bu proje zaten güzel değil’ diyerek heyecanla yeni evlerine kavuşmayı bekleyen bölge halkının hayallerini yıkmak istiyor. Cedit halkı size ne yaptı ki, önce güvenlerini istismar edip sonra umutlarını yıkıyorsunuz” dedi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

 • Darıca Belediye başkanı Muzaffer Bıyık
 • Gebze Belediye başkanı Zinnur Büyükgöz
 • Çayırova Belediye başkanı Bünyamin Çiftçi
 • Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir
 • Körfez Belediye başkanı Şener Söğüt
 • Derince Belediye başkanı Zeki Aygün
 • İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
 • Kandıra Belediye başkanı Adnan Turan
 • Başiskele Belediye başkanı Yasin Özlü
 • Kartepe Belediye başkanı Mustafa Kocaman
 • Gölcük Belediye başkanı Ali Yıldırım Sezer
 • Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım