REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 22°

Gelecek Partisi Körfez’de hedef belirledi

Gelecek Partisi Körfez İlçe Yönetimi Başkan Fırat Türker ile birlikte ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı ve görev dağılımını belirleyerek, ilk seçimde ki hedef noktasını da tespit ettiler.

Güney Mahallesi Meram İş Merkezi’nde ki merkezde gerçekleşen toplantıya, 20 kişilik yönetim kurlunun tamamı katıldı.

Mesafe kurallarına uyularak ve maske takılarak gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısında, yapılacak çalışmalar ve hedefler belirlendi.

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker, görev dağılımını tamamladıklarını ve bundan sonra üye kayıtları ile mahalle yapılanmalarına ağırlık vereceklerini söyledi. Türker, çalışmalara hız verdiklerini ve en kısa zamanda muhtemel seçime girecek şekilde hazırlıkları tamamlayacaklarını belirtti.

Yapılan ilk toplantıda seçim hedefini de belirleyen ilçe yöneticileri, iktidar ve yerel seçimlerde de iyi bir adayla belediyeyi almayı amaçladıklarını söylediler.

BENZER HABERLER

Güney,Başkan Büyükakın’a Teşekkür etti.

AK Pati İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney, Kocaei Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a İzmit’e yaptığı yatırımlar için teşekkür etti. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde bir yandan sosyal yardımları aksatmayıp, bir yandan da hayatımızı kolaylaştırmak için gece-gündüz demeden çalışıyor.”ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükakın, Ünlü’nün teşekkürüne kayıtsız kalmadı!” Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yanında oldukları mesajı verdi. Aydın Ünlü’nün paylaşımının ardından Başkan Büyükakın da kayıtsız kalmadı. Başkan Büyükakın, “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var” diyerek paylaşıma cevap verdi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET