• 6.6892 TL
  • 7.3089 TL
  • 8.3155 TL
KOCAELİ 10°

O vekil fenomenlere para mı akıtıyor?

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın, sosyal medyada fenomen olan hesaplara para vererek konuşmasını paylaştırdığı yine başka bir sosyal medya hesabı tarafından iddia edildi.

Son dönemlerde bazı takipçisi yüksek hesaplara para vererek kendi konuşmasını haberleri yokmuş gibi paylaşılması olayı sosyal medyada hızla yayılıyor.

Fenomenlere para vererek kendi konuşmasının yayınlanmasını isteyenler arasında MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın da dahil olduğu başka bir hesap tarafından iddia edildi.

Pazar günü gerçekleşen Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin ardından Sancaklı’nın meclisteki konuşması Twitter’da popüler olan hesaplar tarafından paylaşılmaya başlandı. “Saffet Sancaklı ne güzel özetlemişsin” sözleriyle paylaşılan video yüzlerce beğeni aldı. Sancaklı’nın sözlerinin yer aldığı videoyu birden fazla fenomen hesapta gören kullanıcılar Sancaklı’nın para vererek reklamını yaptırdığını iddia ederek “Bu fenomenlerin hepsi MHP’li miydi? Yoksa para için desteklemedikleri bir parti için mi tweet attılar?” yorumunda bulundular.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET