Ünlü “Olayla ilişkim olsaydı videoda görüntüm olurdu”
Siyaset
11 Aralık 2019 Çarşamba 15:19

Ünlü “Olayla ilişkim olsaydı videoda görüntüm olurdu”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü sosyal medyaya damga vuran görüntülerle ilgili olarak, “Bir buçuk sene önce gizli kamera ile çekilmiş ne sesli ne de görsel anlamda bulunmamızın mümkün olmadığı bir video ortaya konmuştur. Madem benim bir ilişkim varsa videoda görüntüm olurdu” dedi.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü sosyal medyada rüşvet aldığı görüntülerin ortaya çıkması üzerine bugün bir basın toplantısı düzenledi.

MHP Kocaeli İl Binası’nda düzenlenen toplantısında konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün karşılaştığımız durum MHP Kocaeli üzerine oynanan büyük bir oyundur. Teşkilatımızın bu konuya aldırış etmesi mümkün değildir. Biz mücadele adamıyız. Karanlıktan gelen seslere aldırış etmeyiz. Bir buçuk sene önce gizli kamera ile çekilmiş ne sesli ne de görsel anlamda bulunmamızın mümkün olmadığı bir video ortaya konmuştur. Madem benim bir ilişkim varsa videoda görüntüm olurdu. İl yönetim kurulu üyemizin sosyal medyaya düşen videonun şahsım ve arkadaşımla bir ilgisi yoktur. İl yönetim kurulundaki arkadaşlar konuyu detaylı olarak değerlendirecekler. Kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır. Bununla ilgili hukuksal bir süreç yapılacaktır. Bu kaset operasyonunda ülkücülere sahip çıkılacak” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:58
07:38
13:25
16:26
18:51
20:20

TARİHTE BUGÜN

22 Şubat 1819
İspanya, Florida'yı ABD'ye 5 milyon dolara sattı.