• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 12°

Ünlü “Olayla ilişkim olsaydı videoda görüntüm olurdu”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü sosyal medyaya damga vuran görüntülerle ilgili olarak, “Bir buçuk sene önce gizli kamera ile çekilmiş ne sesli ne de görsel anlamda bulunmamızın mümkün olmadığı bir video ortaya konmuştur. Madem benim bir ilişkim varsa videoda görüntüm olurdu” dedi.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü sosyal medyada rüşvet aldığı görüntülerin ortaya çıkması üzerine bugün bir basın toplantısı düzenledi.

MHP Kocaeli İl Binası’nda düzenlenen toplantısında konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün karşılaştığımız durum MHP Kocaeli üzerine oynanan büyük bir oyundur. Teşkilatımızın bu konuya aldırış etmesi mümkün değildir. Biz mücadele adamıyız. Karanlıktan gelen seslere aldırış etmeyiz. Bir buçuk sene önce gizli kamera ile çekilmiş ne sesli ne de görsel anlamda bulunmamızın mümkün olmadığı bir video ortaya konmuştur. Madem benim bir ilişkim varsa videoda görüntüm olurdu. İl yönetim kurulu üyemizin sosyal medyaya düşen videonun şahsım ve arkadaşımla bir ilgisi yoktur. İl yönetim kurulundaki arkadaşlar konuyu detaylı olarak değerlendirecekler. Kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır. Bununla ilgili hukuksal bir süreç yapılacaktır. Bu kaset operasyonunda ülkücülere sahip çıkılacak” ifadelerine yer verdi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET