REKLAMI KAPAT
  • 6.8658 TL
  • 7.7028 TL
  • 8.5085 TL
KOCAELİ 28°

Kocaelispor’a para cezası

Turgutluspor maçında taraftarın uygunsuz tezahüratları nedeniyle temsilcimiz Kocaelispor PFDK'ya sevk edilmiş. Yeşil siyahlı ekip 2 bin TL para cezasına çarptırıldı.

Geçtiğimiz hafta Turgutluspor ile karşı karşıya gelen Kocaelispor 2-0 mağlup olarak 10 maçlık galibiyet serisini bozmuştu. Maçta yapılan tezahüratlar nedeniyle ise Kocaelispor PFDK'ya sevk edilmişti.

PFDK'nın konuya ilişkin açıklamasında Kocaelispor'un cezası açıklandı.  Kocaelispor maçta yaptığı çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu hareketi aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirmesi nedeniyle 2 bin TL para cezasına çarptırıldı.

PFDK'dan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:" Kocaelispor Kulübünün, 01.02.2020 tarihinde oynanan Turgutluspor-Kocaelispor TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 2.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir"

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET